Μενού

Επικοινωνία

Μενού

Επικοινωνία

Καριέρα

PK Consulting GROUP

Σύμβουλος Επενδυτικών έργων για τη σύνταξη προτάσεων στο Ταμείο Ανάκαμψης

Αρμοδιότητες:

  • Σύνταξη και υποβολή επενδυτικών προτάσεων στο πλαίσιο προγραμμάτων που χρηματοδοτούνται από το Ταμείο Ανάκαμψης, Αναπτυξιακό Νόμο.
  • Υποβολή επενδυτικών σχεδίων για δανειακή χρηματοδότηση μέσω του Ταμείου Ανάκαμψης.
  • Εκπόνηση επιχειρηματικών σχεδίων και μελετών βιωσιμότητας επιχειρήσεων.
  • Παρακολούθηση υλοποίησης εγκεκριμένων επενδυτικών σχεδίων στο πλαίσιο επιδοτούμενων προγραμμάτων (σύνταξη και υποβολή αιτημάτων τροποποίησης, επαλήθευσης, εκταμίευσης κ.λπ.).

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κατ’ ελάχιστον διετή εμπειρία στη σύνταξη, υποβολή και παρακολούθηση επενδυτικών σχεδίων στο πλαίσιο επιδοτούμενων προγραμμάτων.
  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. – T.E.I. με κατεύθυνση τα Οικονομικά, τη Διοίκηση Επιχειρήσεων, τη Λογιστική ή συναφές αντικείμενο.
  • Τραπεζικές γνώσεις
  • Άριστος, τεκμηριωμένος γραπτός λόγος
  • Άριστη γνώση Η/Υ και εφαρμογών γραφείου.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και διαχείριση πελατών
  • Δυνατότητα διαχείρισης πολλαπλών project.
Γραμματεία γραφείου - ΑΘΗΝΑ

  • Τηλεφωνικό κέντρο
  • Είσοδος / Διαχείριση επισκεπτών
  • Γραμματειακή υποστήριξη (τηλεφωνική & γραπτή επικοινωνία, κ.λπ.)
  • Παρακολούθηση εσωτερικών διαδικασιών
  • Γραπτή και προφορική επικοινωνία με πελάτες, συνεργάτες
  • Σύνταξη οικονομικών προσφορών
  • Τήρηση σωστής λειτουργίας γραφείων εταιρείας
  • Χειρισμός προγράμματος εμπορικής διαχείρισης, CRM
  • Παραλαβή/αποστολή αλληλογραφίας/courier, αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο από αναγνωρισμένο εκπαιδευτικό ίδρυμα
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Γνώση CRM συστημάτων
  • Άριστη γνώση Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
  • Γρήγορη προσαρμογή, υψηλή αισθητική – αντίληψη
  • Ικανότητες επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Σωστή διαχείριση χρόνου & άμεση ανταπόκριση

Θέλεις να συνεργαστείς μαζί μας;

Πόσο έτοιμος είσαι να πας ψηλά; Πιστεύεις στον εαυτό σου;

Qi Addons For Elementor Placeholder

αποστολη βιογραφικου

Στείλε το βιογραφικό σου

Επισυνάψε το βιογραφικό σου και συμπληρώσε την παρακάτω φόρμα.